LUXUSNÍ DESIGNOVÉ STĚRKY

POHLEDOVÉ BETONY

Zabýváme se realizací imitací pohledových betonů. Dokážeme reagovat na veškeré požadavky různých typů a variant pohledového betonu. Pohledový beton odpovídá současným trendům v moderních interiérech. Po ošetření jde o omyvatelný a odolný povrch.  

IMITACE TRAVERTINU 

Provádíme imitace travertinového obkladu. Efekty přírodního kamene a travertinu, vhodné pro interiér i exteriér. Elegance přírodního vzhledu kamene či jiného ztvárnění je obohaceno o vysoce odolný a omyvatelný povrch, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí. 

IMITACE REZAVÉHO PLECHU

Nemusíte řešit drahý cortenový obklad. My dokážeme rezavý plech vytvořit ekonomiky a jednoduše s pomocí speciálních barev. Imitace cortenového plechu.  

IMITACE KOVOVÉHO VZHLEDU

Metalické nátěry. Speciální povrchy napodobující zlato, stříbro, bronz a další. Realistické chromatické efekty hladkého i strukturálního vzhledu.  

ANTICKÉ ZEMINY A STĚRKY

Provádíme aplikaci antických zemin. Antické zeminy snesou ty nejpřísnější kritéria paropropustnosti, omyvatelnosti a voděodolnosti a proto jsou vhodné taky do koupelen.

 Dále jsou antické zeminy vhodné k úpravě dekoračních prvků, pohledových stěn, stropů i fasád. Výhodou antických zemin je jejich aplikační mnohotvárnost, neomezená škála barev a to vše s řemeslníkovou zručností dává antickým zeminám punc vyjímečnosti této povrchové úpravy.  


Pracujeme s mnoha materiály. Dokážeme vytvořit nepřeberné množství a druhů speciálních designových povrchů. Používáme materiály a tvoříme luxusní povrchy z řady PAULÍN DECOR.