NAŠE ČINNOST

O NÁS

Naše práce se cíleně zaměřuje na originální úpravy interiérů i exteriérů a to všemi všemožnými druhy technik. Benátské štuky a ostatní druhy dekoračních technik originálně doplní interiér vašeho bytu, rodinného domu, kanceláře nebo společenských prostor. 

Naším cílem je vytvořit nezaměnitelnou atmosféru povrchů, které mohou být elegantní, hravé, atraktivní, mnohdy originální, ale hlavně funkční. Ve spolupráci s architekty i zákazníky se snažíme co nejvíce přiblížit jejich požadavkům. Pracujeme s materiály od cenově dostupných až po ty exkluzivní certifikované. Dobře zvolené barevné řešení pak vytváří všeobecnou spokojenost, kterou techniky a barvy navozují svoji kreativitou a kombinací. 

Doufáme, že se přidáte k celé řadě spokojených zákazníků a využijete našich bezesporu velmi dobrých služeb. 

BENÁTSKÝ ŠTUK

Ke špičkám našeho umu patří kresba mramoru. Vlastní uměleckou technikou vytváříme věrohodný mramorový povrch (jemně mletá mramorové pasta) jakékoliv složitosti. Jednobarevné i vícebarevné kresby Vás utvrdí v "pravosti" mramoru, který si vyberete. 

Můžeme se samozřejmě držet i inspirací výrobců, což u nás představuje firma Paulín, jejíž domovem je kolébka těchto specialit - Itálie. Ovšem tyto kresby jsou svým stylem zpracování upravené pro dnešního řemeslníka. My jsme navíc popustili uzdu své fantazii v kresbách, a nebo věrohodně vytváříme povrch dle pravé předlohy.

Mramorování zvané též "benátský štuk" se dá aplikovat na různé povrchy: beton, sádrokarton, dřevo, sádra, umělé hmoty (PVC, polystyrén). Svým reprezentativním vzhledem se hodí do interiérů i exteriérů restaurací, bank, divadel, ale díky odolnosti materiálu proti vodě také v lázních a sprchových koutech.